Bezkonkurenční výrobní kapacity

Vlastníme výrobní závod s moderním vybavením a cca 20 000 m2 výrobní plochy s výrobní kapacitou až 1 000 000 matrací ročně. Najdete nás na úpatí Krkonoš – v malebném městečku Jilemnice. Máme vlastní logistické centrum u Hradce Králové s kapacitou cca 20 000 matrací.

DJI_0480
DJI_0480

Historie naší společnosti

Ta se začala psát v roce 2000, kdy byla založena pod názvem TROPICO PLUS CZ. Již roku 2006 si Tropico vydobylo přední pozici na českém a slovenském trhu. V roce 2007 se Tropico stalo součástí rodiny Hilding Anders – nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti zdravého spaní.

20 let

Spokojenost zákazníků a kvalitně zpracované výrobky pro zdravý spánek jsou naším krédem již přes 20 let

shutterstock_604436480

Naše výrobky najdete pod šesti jedinečnými značkami.

U nás zkrátka najdete vše, co pro zdravý spánek potřebujete.
Stačí jen vyslovit Vaše přání.

LINCOLN_TRCC_SOFT33_WEB

Matrace, se kterými se vstává líp

Tradiční česká rodinná značka, která na trhu působí již více než 22 let – matrace od A do Z. Nabízí komplexní řešení pro Váš spánek. Od postelí, matrací, anatomických polštářů až po matracové chrániče a lůžkoviny.

Značka TROPICO byla založena v roce 2000 a postupně si vydobyla pozici lídra českého a slovenského trhu. V roce 2007 se společnost nově pod názvem Hilding Anders Česká republika, a. s. stala součástí skupiny Hilding Anders. Tropico nadále zůstává stěžejní značkou v oblasti kvalitního spánku. Věnujeme velkou pozornost použití kvalitních vstupních materiálů. Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály vyráběné s ohledem na životní prostředí například v Belgii, Německu, Švýcarsku a samozřejmě České republice. Kompletní proces výroby probíhá v našem výrobním závodě v Jilemnici.

SCA_PRESIDENT_DEEP_stolek HANG

Spánek, který má duši

Řada Spirit Superior nabízí řadu luxusních ortopedických matrací a kontinentálnícch postelí pro náročné zákazníky. Základem matrace je robustní jádro, které zajistí dostatečnou podporu páteře po celou dobu životnosti matrace. Ložnou plochu si pak zvolíte podle svých preferencí – trvanlivý latex, poddajná visco pěna, jemná a vzdušná hybridní pěna GelTouch. Vyhoví vysokým nárokům na špičkový odpočinek a odlišným nárokům širokého spektra postav.

Česko-slovenské postele Spirit Continental jsou místem pro Váš odpočinek, tajné sny a přání, imunitu. Místem regenerace Vašeho těla i duše. Postele Spirit Vám splní alespoň jeden Váš sen. Snít a spát hluboce a zdravě. Kontinentální postele Spirit navrhujeme a vyrábíme s nejvyšším možným důrazem na pohodlí a podporu těla při spánku. Záleží nám na dlouhodobé životnosti všech kontrukcí, snadné údržbě a v neposlední řadě na vzhledu a stylu. 

Curem_in_bed

Jen stín kopíruje Vaše tělo lépe

Tělo i duše v rovnováze

Matrace Curem mají jedinečné odlehčující vlasnosti, a zároveň zachovají maximální podporu těla - přinášejí tak hluboký spánek, čímž pomáhají předcházet a mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti. Luxusní matrace Curem jsou vyráběny technologií nástřiku pěny. Díky této technologii a speciální líné pěně CurefoamTM se vašemu tělu přizpůsobí tak dokonale, že navodí pocit stavu beztíže. Kombinací různých typů pěn CurefoamTM s různou tuhostí poskytne matrace Curem nejvyšší možnou stabilitu páteře, ať už ležítě na boku, nebo na zádech. Jednotivé zóny se přizpůsobí všem částem lidského těla a perfektně jej zkopírují. Dopřejte si skutečný odpočinek na luxusních matracích Curem.

Mějte na paměti, že kvalitní spánek ovlivňuje kvalitu Vašeho dne i Vašeho života.

Relax_dream

Moderní spaní na dosah ruky

Moderní a ekologické matrace a další doplňkové výrobky určené především pro online trhy u nás i v zahraničí. Značka Relaxdream představuje funkční a cenově dostupnou cestu ke kvalitnímu a zdravému spánku. K dispozici také pod vlastními značkami našich partnerů.

Postel_tisk_ROZCESTNIK

Dáváme světu zdravý spánek

 

Společnost SLUMBERLAND byla založena v roce 1919 sirem Johnem Succombem a rychle se stala klenotem britského řemeslného umění, uznávaným nejdůležitějšími královskými představiteli.

V součastné době je Slumberland součástí rodiny Hilding Anders. Pokračuje ve svém úsilí o dokonalost, nabížející vzácnou kombinace inovativních technologií, tradičního řemeslného zpracování a luxusního designu.

Každá matrace je navržena tak, aby poskytovala exklusivní pohodlí a přizpůsobivost specifickým potřebám svého hrdého majitele.

Hospital_T_kompo

Matrace pro lepší zdraví

Již 15 let pomáháme ležícím pacientům předcházet vzniku proleženin nebo eliminovat následky již vzniklých dekubitů. Řada antidekubitních matrací a doplňků určená primárně pro profesionální použití ve zdravotnictví a pečovatelství.

Výroba probíhá, stejně jako u všech dalších našich výrobků, v závodě v Jilemnici. Vyvíjme ve spolupráci s předními odborníky ve zdravotnictví. Díky splnění nejnovějších legislativních kritérií, jsou určeny nejen pro evropský, ale i další světové trhy.

Hilding Anders Česká republika a.s.

Moderní výrobní závod v srdci Evropy

P_VASICEK_ROZCESTNIK

Hilding Anders Česká republika a.s.

Petr Vašíček

 Generální ředitel

Se společností je od jejího založení v roce 2000. Společnost provedl úspěšně od jejího začátku přes spojení s nadnárodní skupinou Hilding Anders Group, inicioval a stál za znovuzrozením společnosti v dnešní, trojnásobné podobě v Jilemnici, po požáru výrobního závodu v Roztokách u Jilemnice.

Narozen roku 1972. Prošel různými odvětvími, od obchodu, přes výrobu, marketing, HR až k pozici generálního ředitele HACZ. Jeho koníčkem a „druhým“ světem je létání.

Hilding_detalj_9

Hilding Anders Group

Skupina Hilding Anders je předním výrobcem matrací a postelí v Evropě a v Asii. Vedení společnosti se nachází ve švédském městě Malmö. Společnost byla založena v roce 1939 ve Švédsku a v současné době je aktivní ve více jak 40 zemích, s více než 7000 zaměstnanci.

Prostřednictvím tradičních silných značek a privátních značek dokáže skupina Hilding Anders nabídnout matrace a postele pro každého přesně podle jeho potřeb. Pracujeme každý den s cílem dát světu lepší spánek a stát se světovým dodavatelem číslo 1 v oblasti zdravého spaní.

Více informací o Hilding Anders Group naleznete na www.hildinganders.com.

15965-shutterstock_1250923711

Kariéra

Rádi dobře spíte? Pojďte pracovat k nám!

Jsme moderní a inovativní firma se zajímavým výrobním sortimentem. Jsme přední výrobce matrací, postelí, roštů a lůžkovin a ostatního sortimentu pro zdravý spánek. Neustále hledáme nová řešení, jsme autory mnoha patentových řešení, nových technologií a myšlenek, které zlepšují spánek. Přidejte se k nám a užijte si spánek jako nikdy předtím!

 

shutterstock_2276983573

Kontakt

HILDING ANDERS ČESKÁ REPUBLIKA A.S.
Adresa sídla, výrobní závod

Branská 329
514 01 Jilemnice
telefon: +420 481 587 410

e-mail: info.cz‌‌M‌‌hildinganders.com
web: www.hilding.cz
IČO: 26173212
DIČ: CZ26173212